99321«Next-MGT, Αεριοστρόβιλοι νέας γενιάς με αυξημένη απόδοση, χαμηλούς ρύπους και ευελιξία καυσίμου», (Πρόσκληση 58996/2023 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Next-MGT, Αεριοστρόβιλοι νέας γενιάς με αυξημένη απόδοση, χαμηλούς ρύπους και ευελιξία καυσίμου», που χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή - HORIZON 2020, Marie Skłodowska-Curie, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Ανέστη Κάλφα, καθηγητή του Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα 8 μηνών από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 31/12/2023, ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 32.003,92€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί  σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 58996/03-03-2023

Προθεσμία Υποβολής: 13/03/2023