Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Προώθηση Επιχειρηματικότητας με τη υποστήριξη υποσχόμενων καινοτόμων ιδεών μέσω του μηχανισμού επώασης - Promoting entrepreneur ship by supporting promising innovation ideas through pre-incubatingmechanism», που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή (Ευρωπαϊκή Ένωση) μέσω του Ευρωπαϊκού Ταμείου Περιφερειακής Ανάπτυξης και από Εθνικούς Πόρους στα πλαίσια του διασυνοριακού προγράμματος InterregV-AGreece- Bulgaria 2014-2020, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Γρηγόριο Ζαρωτιάδη, καθηγητή Τμήματος Οικονομικών Επιστημών ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 30/4/2023 ημερομηνία λήξης του έργου το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 3.700,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθει. σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης Αρ. Πρωτ.101303/2022

Προθεσμία Υποβολής: 28/04/2022