98502«Επανεξετάζοντας την ισότητα και την επιστημονική αριστεία - RESET»,(Πρόσκληση 128312/2023 -ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Επανεξετάζοντας την ισότητα και την επιστημονική αριστεία - RESET», που χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή, στο πλαίσιο του προγράμματος HORIZON 2020, με επιστημονική υπεύθυνη την κ. Χατζηπαύλου - Λίτινα, καθηγήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε δυο (2) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 31/12/2023 το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 20.700€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/12/2024 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 128312/11-05-2023

Προθεσμία Υποβολής: 22/05/2023