Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Υπολογιστικά μοντέλα για τη διαστρωμάτωση ασθενών σε ουρολογικούς καρκίνους - Δημιουργία εύρωστου και έμπιστου συστήματος τεχνητής νοημοσύνης βάσει πολυτροπικής πληροφορίας με σκοπό την παροχή φροντίδας υγείας», που χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή στο πλαίσιο του προγράμματος Horizon 2021-2027, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Αντώνιο Μπίλλη, μεταδιδάκτορα του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε τρία (3) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή των συμβάσεων έως τις 31/12/2025 τα παρακάτω έργα και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 85.000,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/03/2027 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του και έως του ποσού των 15.000,00€.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 89292/12-04-2024

Προθεσμία Υποβολής: 22/04/2024