Πρόσκληση Εκδήλωσης Ενδιαφέροντος «Επανεξετάζοντας την ισότητα και την επιστημονική αριστεία - RESET» 98502

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Επανεξετάζοντας την ισότητα και την επιστημονική αριστεία - RESET», που χρηματοδοτείται από Ευρωπαϊκή Επιτροπή,

στο πλαίσιο του προγράμματος HORIZON 2020, με Επιστημονική Υπεύθυνη την κ. Χατζηπαύλου - Λίτινα, καθηγήτρια του τμήματος Φαρμακευτικής ΑΠΘ,

προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 31/12/2022 το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 8.400,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων).

Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/12/2024 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 64039/2022

Προθεσμία Υποβολής: 28/03/2022