98122 «Διαχείριση του 10% των εσόδων ΠΜΣ με τέλη φοίτησης του Τμήματος Πληροφορικής» (Πρόσκληση 309816/2023 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Διαχείριση του 10% των εσόδων ΠΜΣ με τέλη φοίτησης του Τμήματος Πληροφορικής», που χρηματοδοτείται από ιδιώτες, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Σταμέλο Ιωάννη, καθηγητή του Τμήματος Πληροφορικής ΑΠΘ , προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα συνεχόμενο ή όχι (ανάλογα με τις ανάγκες του έργου), από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 31/08/2024  ημερομηνία λήξης του έργου το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 7.800 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 309816/29-11-2023

Προθεσμία Υποβολής: 11/12/2023