97521 «Εκπαίδευση στη Φυσική Αγωγή και στην Προσαρμοσμένη - Ειδική Φυσική Αγωγή» (Πρόσκληση 179079/2023_ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Εκπαίδευση στη Φυσική Αγωγή και στην Προσαρμοσμένη - Ειδική Φυσική Αγωγή», που χρηματοδοτείται από ιδιώτες, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Βασίλειο Μπαρκούκη, Αναπληρωτή Καθηγητή του Τμήματος Φυσικής Αγωγής & Αθλητισμού (Θεσσαλονίκης) ΑΠΘ προτίθεται να αναθέσει σε δύο (2) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα συνεχόμενο ή όχι (ανάλογα με τις ανάγκες του έργου),  έως τις 31/12/2023 από την υπογραφή της σύμβασης, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 7.632,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου, 31/8/2025 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 179079/05-07-2023

Προθεσμία Υποβολής: 17/07/2023