96751 «Ευφυής Ερευνητική Υποδομή για τη Ναυτιλία, την Εφοδιαστική Αλυσίδα, τις Μεταφορές και την Εφοδιαστική» (Πρόσκληση 284432/2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ευφυής Ερευνητική Υποδομή για τη Ναυτιλία, την Εφοδιαστική Αλυσίδα, τις Μεταφορές και την Εφοδιαστική /ENIRISST Intelligent Research Infrastructure for Shipping, Supply Chain, Transport and Logistics», η οποία έχει ενταχθεί στη Δράση «Ενίσχυση των Υποδομών Έρευνας και Καινοτομίας», του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα, Επιχειρηματικότητα και Καινοτομία 2014-2020» (ΕΠΑνΕΚ), που χρηματοδοτείται από την ΣΑΕ1451, με κωδικό πράξης ΣΑ (ενάριθμο) 2019ΣΕ14510003 και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ) και από εθνικούς πόρους, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Σάββα Γκεΐβανίδη, Διδάκτορα ΑΠΘ,  προτίθεται να αναθέσει σε τέσσερα (4) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 28/02/2023, ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 41.000,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 284432/03-11-2022

Προθεσμία Υποβολής: 14/11/2022