96004 «Κοινωνική μέριμνα φοιτητών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης» (Πρόσκληση 12873/2023 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Κοινωνική μέριμνα φοιτητών του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης», που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο - ΕΚΤ) και από εθνικούς πόρους, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Κωβαίο Δημήτριο, καθηγητή του τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ, προτίθεται να απασχολήσει ένα (1) άτομο με σύμβαση εργασίας ορισμένου χρόνου ιδιωτικού δικαίου για συνολικό διάστημα από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης έως τη λήξη του έργου 30.09.2023 και αμοιβή με βάση τις ισχύουσες διατάξεις του ν.4354/2015. Η σύμβαση δύναται να παραταθεί σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 12873/11-01-2023

Προθεσμία Υποβολής: 23/01/2023