91830 «Ανάπτυξη και παροχή υπηρεσιών ΤΠΕ για την έρευνα» (Πρόσκληση 220962/2024 - ΠΑΡΑΤΑΣΗ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Ανάπτυξη και παροχή υπηρεσιών ΤΠΕ για την έρευνα», που χρηματοδοτείται από τον ΕΛΚΕ ΑΠΘ , με επιστημονικά υπεύθυνο τον Καθηγητή κ. Χαράλαμπο Φείδα, Καθηγητή Γεωλογίας, Πρύτανη ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, για χρονικό διάστημα έως 8 μήνες, και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 16.624,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/08/2027 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 220962/25-09-2024

Προθεσμία Υποβολής: 18/10/2024