76719 «Τεχνική Βοήθεια για την υποστήριξη των Ανώτατων Εκπαιδευτικών Ιδρυμάτων ως δικαιούχων στη διαχείριση και υλοποίηση παρεμβάσεων του ΠΑΔΚΣ» (Πρόσκληση 144070/2024 - ΠΑΡΑΤΑΣΗ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Τεχνική Βοήθεια για την υποστήριξη του ΕΛΚΕ του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης ως δικαιούχου στη διαχείριση και υλοποίηση παρεμβάσεων του Επιχειρησιακού Προγράμματος Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή (ΠΑΔΚΣ)», που υλοποιείται στο πλαίσιο του Προγράμματος "Ανθρώπινο Δυναμικό και Κοινωνική Συνοχή 2021-2027" και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο (ΕΚΤ+) και το ελληνικό δημόσιο, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κο Κυριάκο Υάκινθο, Αντιπρύτανη Έρευνας & Καινοτομίας ΑΠΘ και Πρόεδρο της Επιτροπής Ερευνών και Διαχείρισης, ανακοινώνει πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για δύο (2) άτομα που πρόκειται να απασχοληθούν με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα 12 μηνών από την υπογραφή της σύμβασης το παρακάτω έργο με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 54.000,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/12/2027 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 144070/20-06-2024

Προθεσμία Υποβολής: 12/07/2024