73079 «Διερεύνηση του ρόλου των οικόσιτων και αναπαραγωγικών ζώων στην κυκλοφορία του SARS-CoV-2» (Πρόσκληση 224929/2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Διερεύνηση του ρόλου των οικόσιτων και αναπαραγωγικών ζώων στην κυκλοφορία του SARS-CoV-2» που χρηματοδοτείται από το Ελληνικό Ίδρυμα Έρευνας και Καινοτομίας (ΕΛ.ΙΔ.Ε.Κ) - ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΓΙΑ COVID-19, στο πλαίσιο της 4ης Προκήρυξης Δράσης «Επιστήμη και Κοινωνία» Εμβληματική Δράση «Παρεμβάσεις προς αντιμετώπιση των οικονομικών και κοινωνικών επιπτώσεων της πανδημίας COVID-19» (Αριθμός Έργου: 5008), με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Δημήτριο Χατζηδημητρίου, Αν. καθηγητή Ιατρικής Βιοπαθολογίας-Μικροβιολογίας/Ιολογίας ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 30/11/2022 το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 1.400 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων)*. Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 24/05/2023 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 224929/02-09-2022

Προθεσμία Υποβολής: 12/09/2022