72955 «Π.Μ.Σ. Δερματοσκόπηση» (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 153465/2022-ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Π.Μ.Σ. Δερματοσκόπηση», που χρηματοδοτείται από ιδιώτες, με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Δημήτριο Ιωαννίδη, καθηγητή Δερματολογίας-Αφροδισιολογίας Α.Π.Θ., προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου, για χρονικό διάστημα συνεχόμενο ή όχι (ανάλογα με τις ανάγκες του έργου), 3 μηνών από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης, το παρακάτω έργο με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 3.750€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). H σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/08/2025 (σε περίπτωση παράτασης, μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 153465/09-06-2022

Προθεσμία Υποβολής: 24/06/2022