72898 «Αναβάθμιση της Ποιότητας του ΑΠΘ, για την αποτελεσματικότερη και αποδοτικότερη λειτουργία του _ Υποστήριξη της ΜΟΔΙΠ ΑΠΘ» (Πρόσκληση 238473/2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Αναβάθμιση της Ποιότητας του ΑΠΘ, για την αποτελεσματικότερη και αποδοτικότερη λειτουργία του _ Υποστήριξη της ΜΟΔΙΠ ΑΠΘ», που συγχρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο, ΕΚΤ) και από Εθνικούς Πόρους στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση» ΕΣΠΑ 2014-2020, με  Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Δημήτριο Σπ. Κωβαίο, καθηγητή του Τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε δύο (2) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 30/09/2023, ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 49.600,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.