72898 «Αναβάθμιση της Ποιότητας του ΑΠΘ, για την αποτελεσματικότερη και αποδοτικότερη λειτουργία του _ Υποστήριξη της ΜΟΔΙΠ ΑΠΘ» (ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 126961/2022 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Αναβάθμιση της Ποιότητας του ΑΠΘ, για την αποτελεσματικότερη και αποδοτικότερη λειτουργία του _ Υποστήριξη της ΜΟΔΙΠ ΑΠΘ», που συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) μέσω του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανάπτυξη Ανθρώπινου Δυναμικού, Εκπαίδευση και Διά Βίου Μάθηση, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Δημήτριο Σπ. Κωβαίο, καθηγητή του Τμήματος Γεωπονίας ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε δύο (2) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα έως τις 30.09.2023 ημερομηνία λήξης του έργου το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 85.000,00 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων).

Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου και σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 126961/12-05-2022

Προθεσμία Υποβολής: 27/05/2022