72198 «Επιχειρηματικά  μοντέλα και διασυνδέσεις αγοράς για την ενίσχυση της δημιουργίας αξίας και της αλυσίδας διανομής μεσογειακών φρούτων και λαχανικών» (Πρόσκληση 009396/2024 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Επιχειρηματικά  μοντέλα και διασυνδέσεις αγοράς για την ενίσχυση της δημιουργίας αξίας και της αλυσίδας διανομής μεσογειακών φρούτων και λαχανικών», που χρηματοδοτείται από την Γενική Γραμματεία Έρευνας και Καινοτομίας, στο πλαίσιο της Δράσης Εθνικής Εμβέλειας: «Χρηματοδότηση ελληνικών φορέων που συμμετέχουν επιτυχώς στις προσκλήσεις υποβολής προτάσεων της Ενότητας 2 του PRIMA: Δραστηριότητες που επιλέγονται κατόπιν διακρατικών, ανοικτών και ανταγωνιστικών προσκλήσεων υποβολής προτάσεων που διοργανώνονται από το Ίδρυμα PRIMA και χρηματοδοτούνται από τους εθνικούς φορείς χρηματοδότησης των συμμετεχόντων στο PRIMA κρατών», , με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Αναστάσιο Μιχαηλίδη, Καθηγητή Τμήματος Γεωπονίας, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 30.04.2024, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 2.868,14€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31.05.2024 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 009396/08-01-2024

Προθεσμία Υποβολής: 18/01/2024