72002 «XpRience_Thess: Εναλλακτική Περιήγηση στη Θεσσαλονίκη μέσα από το πρίσμα της Εκτεταμένης Πραγματικότητας για την ανάπτυξη Πολιτιστικού Τουρισμού» (Πρόσκληση 300198/2023 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου “XpRience_Thess: Εναλλακτική Περιήγηση στη Θεσσαλονίκη μέσα από το πρίσμα της Εκτεταμένης Πραγματικότητας για την ανάπτυξη Πολιτιστικού Τουρισμού”, που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Ταμείο Περιφερειακής Ανάπτυξης (ΕΤΠΑ), στο πλαίσιο του Επιχειρησιακού Προγράμματος « ΠΕΠ Κεντρικής Μακεδονίας » του ΕΣΠΑ 2021-2027, Επενδυτικά Σχέδια Καινοτομίας με επιστημονικό υπεύθυνο τον κ. Κωνσταντίνο Π. Τοκμακίδη, καθηγητή του Τμήματος Αγρονόμων & Τοπογράφων Μηχανικών ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε τρία (3) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 7/09/2024, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 46.500 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν έως την ημερομηνία λήξης του έργου 7/10/2024 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 300198/16-11-2023

Προθεσμία Υποβολής: 27/11/2023