71872 «Αντιμετώπιση προκλήσεων COVID-19 με στόχο τη βελτίωση της ποιότητας της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης» (Πρόσκληση 331905/2022_ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Αντιμετώπιση προκλήσεων COVID-19 με στόχο τη βελτίωση της ποιότητας της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης», που χρηματοδοτείται από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή, στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+, με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον Παναγιώτη Αργυράκη, ομότιμο καθηγητή Φυσικής του ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα συνεχόμενο ή όχι (ανάλογα με τις ανάγκες του έργου) από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 28/02/2023, ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 1.039,50€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 331905/21-12-2022

Προθεσμία Υποβολής: 02/01/2023