Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Καινοτομικές προσεγγίσεις της αξιολόγησης σφαιροβολής με προένταση και της κόπωσης για την ανάπτυξη ελαφριών χαλύβδινων καμπτικών ελατηρίων οχημάτων με βελτιωμένη αντοχή», που χρηματοδοτείται από τη Γενική Γραμματεία Έρευνας και Καινοτομίας (ΓΓΕΚ), με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Γεώργιο Σαββαΐδη, καθηγητή Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΑΠΘ, προκηρύσσει μία (1) υποτροφία αριστείας υποψήφιας/υποψήφιου διδάκτορα ΑΠΘ, που εκπονεί την έρευνα του στο ΑΠΘ, για χρονικό διάστημα δώδεκα (12) μηνών από την ημερομηνία υπογραφής της σύμβασης και με προϋπολογισθέν ποσό έως 1.200,00 € ανά μήνα.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 7526/05-01-2023

Προθεσμία Υποβολής: 16/01/2023