Παρασκευή 17 Ιουνίου 2022

Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού, με ηλεκτρονικές διαδικασίες, κάτω των ορίων

98095 (157585/16-06-2022), Προμήθεια και τοποθέτηση οικοδομικών και λοιπών υλικών για την ανακατασκευή της εισόδου του κτιρίου του Τμήματος Κτηνιατρικής και του αμφιθεάτρου Ανατομείου του Τμήματος Ιατρικής Α.Π.Θ., (15.810€)

Προθεσμία Υποβολής: 01/07/2022

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, στo πλαίσιο του έργου «Διαχείριση του 8% των εσόδων ΠΜΣ με τέλη φοίτησης της Σχολής Επιστημών Υγείας για τα ΠΜΣ χωρίς τέλη φοίτησης» με κωδικό 98095 και Επιστημονικά Υπεύθυνο τον κύριο Δαρδαβέση Θεόδωρο, Καθηγητή του τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ, το οποίο χρηματοδοτείται από τον Ειδικό Λογαριασμό Κονδυλίων Έρευνας και Ιδιώτες, προκηρύσσει ανοιχτό διαγωνισμό, με ηλεκτρονικές διαδικασίες, κάτω των ορίων, για την κάλυψη των αναγκών του προαναφερθέντος έργου, με σκοπό την «Προμήθεια και τοποθέτηση οικοδομικών και λοιπών υλικών για την ανακατασκευή της εισόδου του κτιρίου του Τμήματος Κτηνιατρικής και του αμφιθεάτρου Ανατομείου του Τμήματος Ιατρικής Α.Π.Θ. : Τμήμα Α. Προμήθεια και τοποθέτηση μαρμάρων δαπέδου εξωτερικού χώρου και μαρμαροποδιές για τις κουπαστές του κλιμακοστασίου εισόδου στο κτίριο Τμήματος Κτηνιατρικής Α.Π.Θ. (4.960€), Τμήμα Β. Προμήθεια και τοποθέτηση γυψοσανίδων και παρελκόμενων  για την ανακατασκευή ψευδοροφής του αμφιθεάτρου Ανατομείου του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (3.100€), Τμήμα Γ. Προμήθεια και τοποθέτηση Πλακιδίων και παρελκόμενων για την επίστρωση του δαπέδου του αμφιθεάτρου Ανατομείου του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (6.820€), Τμήμα Δ: Προμήθεια και τοποθέτηση φωτιστικών οροφής για το αμφιθέατρο Ανατομείου του Τμήματος Ιατρικής ΑΠΘ (930€)».

Η συνολική προϋπολογιζόμενη συνολική δαπάνη του παρόντος διαγωνισμού ανέρχεται στο ποσό των  15.810€ συμπεριλαμβανομένου ΦΠΑ 24%  (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: 12.750€, ΦΠΑ : 3.060€).