Παρασκευή 27 Μαΐου 2022

Προκήρυξη ανοιχτού διαγωνισμού, με ηλεκτρονικές διαδικασίες, κάτω των ορίων

73059 (137251/2022) : Προμήθεια αναλωσίμων : Αντιδραστήρια για τον ποιοτικό και ποσοτικό προσδιορισμό των αντισωμάτων IgG του SARS-CoV-2 με παραχώρηση συνόδου εξοπλισμού με την μέθοδο της χημειοφωταυγείας (105.200 ευρώ - 0% ΦΠΑ)

Προθεσμία Υποβολής: 13/06/2022

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, στo πλαίσιο του έργου «Οροεπιδημιολογική μελέτη έναντι του SARS-CoV-2» με κωδικό έργου 73059 και επιστημονική υπεύθυνη την κυρία Παπά-Κονιδάρη Άννα, Καθηγήτρια Μικροβιολογίας του τμήματος Ιατρικής του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης, το οποίο χρηματοδοτείται από το οποίο χρηματοδοτείται από τον Εθνικό Οργανισμό Δημόσιας Υγείας, προκηρύσσει διαγωνισμό με ηλεκτρονικές διαδικασίες, κάτω των ορίων και κριτήριο κατακύρωσης πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά (βάσει τιμής), με σκοπό την: «Αντιδραστήρια για τον ποιοτικό και ποσοτικό προσδιορισμό των αντισωμάτων IgG του SARS-CoV-2 με παραχώρηση συνόδου εξοπλισμού με την μέθοδο της χημειοφωταύγειας».

Η συνολική προϋπολογιζόμενη συνολική δαπάνη του παρόντος διαγωνισμού ανέρχεται στο ποσό των  105.200,00€ με  ΦΠΑ 0% (προϋπολογισμός χωρίς ΦΠΑ: 105.200,00€, ΦΠΑ: 0,00€).