74344_«BIOSOIL-Ανάπτυξη και αξιοποίηση μεθόδων εδαφοβελτίωσης με την χρήση βιοστερεών......και τεχνικών βιοενίσχυσης στο πλαίσιο της κυκλικής οικονομίας και της επιστήμης των πολιτών», (Πρόσκληση 191453/2023_ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «BIOSOIL-Ανάπτυξη και αξιοποίηση μεθόδων εδαφοβελτίωσης με την χρήση βιοστερεών από Εγκαταστάσεις Επεξεργασίας Αστικών Λυμάτων και τεχνικών βιοενίσχυσης στο πλαίσιο της κυκλικής οικονομίας και της επιστήμης των πολιτών», που χρηματοδοτείται από το Πράσινο Ταμείο στο πλαίσιο του Προγράμματος «Έρευνα/ Εφαρμογή- Φυσικό Περιβάλλον & Καινοτόμες Δράσεις 2023», με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κ. Αθανάσιο Κούγκολο, καθηγητή του Τμήματος Πολιτικών Μηχανικών ΑΠΘ, προτίθεται να αναθέσει σε δυο (2) άτομα με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 02/04/2025 ημερομηνία λήξης του έργου, το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 25.000 € (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Οι συμβάσεις δύναται να παραταθούν  σε περίπτωση παράτασης του έργου, μέχρι τη νέα ημερομηνία λήξης του και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 191453/13-07-2023

Προθεσμία Υποβολής: 24/07/2023