73497 «Αγρο-οικολογικές στρατηγικές και εργαλεία για την ενίσχυση της αειφορίας και των υπηρεσιών οικοσυστήματος στην καλλιέργεια της τομάτας» (Πρόσκληση 267411/2022 - ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ)

Ο Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας του Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΕΛΚΕ ΑΠΘ) στο πλαίσιο υλοποίησης του έργου «Αγρο-οικολογικές στρατηγικές και εργαλεία για την ενίσχυση της αειφορίας και των υπηρεσιών οικοσυστήματος στην καλλιέργεια της τομάτας», που χρηματοδοτείται από τη Γενική Γραμματεία Έρευνας και Καινοτομίας (ΓΓΕΚ) στο πλαίσιο της Δράσης Εθνικής Εμβέλειας: «Χρηματοδότηση ελληνικών φορέων που συμμετέχουν επιτυχώς στις προσκλήσεις υποβολής προτάσεων της Ενότητας 2 του PRIMA: Δραστηριότητες που επιλέγονται κατόπιν διακρατικών, ανοικτών και ανταγωνιστικών προσκλήσεων υποβολής προτάσεων που διοργανώνονται από το Ίδρυμα PRIMA και χρηματοδοτούνται από τους εθνικούς φορείς χρηματοδότησης των συμμετεχόντων στο PRIMA κρατών» με Επιστημονικό Υπεύθυνο τον κο Απόστολο Καπράνα, Καθηγητή του Τμήματος Γεωπονίας, Αριστοτελείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης (ΑΠΘ), προτίθεται να αναθέσει σε ένα (1) άτομο με σύμβαση μίσθωσης έργου ιδιωτικού δικαίου για χρονικό διάστημα από την υπογραφή της σύμβασης έως τις 31/07/2023 το παρακάτω έργο και με ανώτατο συνολικό προϋπολογισθέν ποσό 9.280,00€ (συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ και των νόμιμων κρατήσεων). Η σύμβαση δύναται να παραταθεί έως την ημερομηνία λήξης του έργου 31/05/2025 (σε περίπτωση παράτασης μέχρι τη λήξη αυτής) και εντός των εγκεκριμένων ορίων του προϋπολογισμού του.

Αρ. πρωτ. Πρόσκλησης 267411/13-10-2022

Προθεσμία Υποβολής: 24/10/2022